Igal inimesel on omad probleemid, lühi- või pikaajalised. Negatiivsed mõtted ja emotsioonid on normaalne osa elust. Nendega tuleb õppida toime tulema, et elu täisväärtuslikult elada. Paljudel inimestel on psühholoogiga koos töötamisest sel puhul suur abi.


Kuidas psühholoogiline nõustamine mind aitab?

Elus tuleb tihti ette keerulisi olukordi, teineteise mittemõistmist ja raskeid perioode. Potentsiaal neid olukordi lahendada on Sinus endas olemas, aga vahel on vaja psühholoogi abi, et seda potentsiaali rakendada.

Psühholoogi abiga uurid oma mõtteid, tundeid ja käitumisi, mis säilitavad Sinu probleemi ja takistavad Sind oma väärtustepõhiselt elamast. Koos psühholoogiga sõnastad probleemi olemuse, muutuse eesmärgi, otsid lahendusvariante ning õpid uusi oskuseid probleemide lahendamisel.


Millistele probleemidele on Telesis Coaching spetsialiseerunud?
Ärevus
Inimene on pidevalt närviline, esinevad paanikahood ning areneb välja kompleks vältida situatsioone, kus tekib ärevus.

Muretsemine
Inimene muretseb piiramatult tervise, lähedaste ja tulevaste sündmuste pärast. Inimene tunneb, et on oma elu üle kontrolli kaotanud.

Madal enesehinnang
Inimesel on enda kohta väga negatiivne arvamus. Ta ei sea endale eesmärke ega võta midagi ette, sest ise ei usu endasse.

Emotsionaalsed raskused
Inimene kogeb pidevalt ainult negatiivseid emotsioone nagu süütunne, viha, kurbus, väärtusetus ja rahulolematus.

Sotsiaalne ärevus
Inimesel tekib teiste inimeste keskel sotsiaalses situatsioonis kontrollimatu ärevus. Inimesel on hirm sotsiaalselt ebaõnnestuda ja sattud piinliku situatsiooni.
Stress
Inimene tunneb liigset vaimset ja emotsionaalset pinget. Ta on pidevalt füüsiliselt väsinud ning ei oska kogu keha kurnava olukorraga toime tulla.

Suhteprobleemid
Inimene tunneb rahulolematust suhetega eraelus ja tööl. Kogeb pidevalt konflikte ning ei oska luua lähedasi ning olulisi suhteid.

Isutus ja unetus
Inimene kogeb insomniat ja katkendlikku und. Tal on raskusi oma isu kontrollimisega või on sootuks huvi söögi vastu kaotanud.

Motivatsioonipuudus
Inimesel on raskusi otsuste tegemisega, asjade meelespidamise, alustatud tegevuste lõpuni viimisega ning eesmärkide täitmisega.