Interneti teel coaching ja nõustamine on ajaliselt efektiivne ja asukohast sõltumatu. Sul ei ole vaja muud, kui interneti ühendust ja vaikset privaatset ruumi. Suhtlemisvahenditeks on telefon, Skype või Google Hangouts.  

Sessioonidevahelisel ajal saadab coach sulle täiendavat materjali ning vastab tekkinud küsimustele.

Oma töös kasutame teaduspõhiseid metoodikaid- kognitiiv-käitumuslikku lähenemist, koaktiivset coachingut (Co-Active Coaching) ja ACT (Acceptance and Commitment Therapy) metoodikat. Telesis Coachingu põhimõtted on:

  1. Selge struktuur. Igal sessioonil on kindel teema, mis keskendub konkreetsetele küsimustele, mis vajavad lahendusi nüüd ja praegu.
  2. Teadvelolek ja enda jälgimine. Teadvelolek on uudishimulikult ja paindlikult enda sees ja ümber toimuvale tähelepanu pööramine. Saades teadlikuks oma mõtetest õpid neid aktsepteerima, vajadusel nendest kaugenema ning käituma ja elama juhindudes oma väärtustest.  
  3. Tegutsemine. Coachingu eesmärgiks on uute oskuste õppimine, mis aitavad Sul keeruliste mõtete ja tunnetega tõhusalt toime tulla ning liikuda oma eesmärkide poole ja elada täisväärtuslikku elu.

  4. Praktilised tööriistad.  Kõige olulisem osa progressist toimub sessioonide vahel. Muutuse tekitamiseks võtad Sa endale praktilisi ülesandeid, mida toetab asjakohane lisalugemine ning töölehtede täitmine. Eesmärgiks on pakkuda Sulle töövõtteid, mida saad iseseisvalt kasutada ja mis aitavad Sind Su eesmärkidele lähemale.

  5. Pikaajalised tulemused. Kui Sa saad aru, mis Sinu jaoks töötab, siis saab ka selgeks, mida pead edasi tegema, et see protsess jätkuks. Kõike, mida Sa sessioonide ajal ja vahepeal õpid ja avastad on võimalik vajadusel üha uuesti ja uuesti kasutada ning see võimaldab Sul progressi jätkata ka pärast coachinguprotsessi lõppu.